Przydatne rzeczy do domu na prezent – jakie wybrać?

image

Gdy skończą ci się pomysły na prezenty, poszukaj drobnych gadżetów, lampek czy drobnych sprzętów, które można wykorzystać w każdym domu.

Oryginalne gadżety do domu, które zawsze się przydadzą

Jednym z takich gadżetów, jest inteligentna wtyczka Xiaomi. Obsługuje prąd znamionowy: 16 A, który jest optymalny dla zużycia energii w gospodarstwie domowym i jest kompatybilna z ekosystemami inteligentnego domu: Xiaomi Mi Home i Yandex Smart Home. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji ze smartfona, a także asystenta głosowego Alexa lub Google Assistant. Takie oryginalne gadżety do domu to prezent dla całej rodziny. Takie urządzenie pozwoli kontrolować włączanie i wyłączanie odbiorców energii z sieci za pomocą timera. Co więcej, jeśli zapomniałeś, czy żelazko jest wyłączone, możesz wyłączyć gniazdko za pomocą aplikacji na smartfonie.

Inną propozycją jest lampka nocna elektryczna. Powinna być wyposażona w automatyczne wyłączanie światła. Ściemniacz oraz sterowanie dotykowe. Warto, aby takie oryginalne gadżety do domu miały różne tryby pracy, na przykład: „świt” (jasność wzrasta stopniowo). Wbudowany timer wyłączy lampkę nocną o ustawionej godzinie.

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy to bardzo przydatny gadżet. Jego zużycie wody to 330 ml/h i jest wyposażony w zbiornik na wodę 3,3 litra. Ten nawilżacz jest przeznaczony do powierzchni do 35 m². Nawilżacz powinien znajdować się w każdym domu. Świetną opcją jest także dyfuzor zapachowy z automatycznym wyłączaniem.

Uniwersalne elektroniczne gadżety do domu dla niego i jej

Zestaw inteligentnego domu PS-Link PS-1207 ma w zestawie czujnik otwarcia, czujnik ruchu, kamerę CCTV i syrenę. Te elektroniczne gadżety do domu działają na bazie Wi-Fi. Czujniki są używane, jako samodzielne urządzenia lub z innymi urządzeniami lub systemami inteligentnego domu. W skład zestawu inteligentnego domu wchodzą: czujnik otwarcia, czujnik ruchu, kamera monitoringu oraz syrena.

W każdym mieszkaniu przyda się też budzik, który pokazuje również datę, dzień tygodnia, miesiąc. Ma czujnik temperatury i wilgotności, a takie uniwersalne elektroniczne gadżety do domu zawsze znajdą swoje zastosowanie.

Jeśli nie masz pomysłu, jaki prezent podarować najbliższym, to za stosunkowo niewielką cenę, kup zegarek. Casio DQ-981-2ER. Ma funkcje budzika, kontroli wilgotności i temperatury. Nawet jeśli w domu jest taki zegar, zawsze przyda się jeszcze jeden.

Inne uniwersalne gadżety do domu to na przykład odkurzacze samochodowe. To praktyczny prezent dla entuzjastów motoryzacji. Gadżet wyposażony jest w specjalne dysze, aby dostać się do najbardziej niedostępnych miejsc w samochodzie. Odkurzacz samochodowy jest zasilany z sieci pokładowej dowolnego samochodu - jest podłączony do zapalniczki samochodowej.

Organizer do kuchni

Funkcjonalne i nowoczesne gadżety do domu

W każdym domu przyda się zwykły pendrive. Wodoodporny pendrive Samsung BAR Plus 32, 64 lub 256 GB w metalowym etui idealnie nadaje się na prezent. Jeśli lubisz nowoczesne gadżety do domu, zainteresują cię baterię z panelem słonecznym. Pojemność baterii to najczęściej 3000 mAh. Wyjście USB, wejście Micro-USB, a jej waga to tylko 550 gramów. Dobrze, aby bateria miała wbudowany zegar słoneczny oraz możliwość ładowania z sieci przez USB.

Te nowoczesne gadżety do domu są szczególnie przydatne, jeśli domownicy lubią podróże, wędrówki. Przenośny składany panel słoneczny najlepiej wyposażyć w baterię. Unikalny system Optimal Sun ze zintegrowanym zegarem słonecznym pozwala znaleźć idealny kąt do ładowania.

Natomiast mini klimatyzator Arctic Air Ultra nawilża powietrze, działa jak wentylator stołowy. Jedno napełnienie wodą wystarcza na około 4 godziny pracy. Produkt jest optymalny do chłodzenia małego pomieszczenia lub miejsca pracy przy stole. Klimatyzator działa w oparciu o technologię hydrocoolingu: w proces zaangażowany jest tylko zbiornik z wodą i wentylator. W pełni naładowany klimatyzator biurkowy może pracować bez przerwy przez 12 godzin.

Jakie eleganckie gadżety do domu podarować najbliższym?

Najbardziej popularne eleganckie gadżety do domu to inteligentne zegarki. Pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej za pomocą licznika kilokalorii, jakości snu, poziomu tlenu. Powinien być wyposażony w czujniki: żyroskop, akcelerometr, wysokościomierz, pulsometr ze stałym pomiarem tętna. Ważne, aby miał klasę wodoodporności do do 5 atm WR50.

Nieco droższe, ale bardzo eleganckie gadżety do domu to pas do biegania. Wodoszczelne urządzenie z otworem na słuchawki pozwala używać smartfona podczas biegania. Do paska można włożyć pieniądze, plastikowe karty i inne drobiazgi, co jest bardzo przydatne, zwłaszcza że odzież sportowa często nie ma kieszeni.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz