Search
TFA - zegar w kształcie kwiatu lotosu

Zegary do salonu – najciekawsze propozycje!

W żadnym salonie nie może zabraknąć tak ważnego elementu, jaki jest zegar. Oprócz pełnienia swojej stricte użytkowej funkcji może być również niezwykłą ozdobą naszego wnętrza, w zależności od naszych potrzeb może być dobrze wyeksponowany lub wprost przeciwnie – może zgrabnie wtopić się w aranżację. Przedstawiamy kilka najciekawszych, naszym zdaniem, zegarów do salonu.

KARE Design – Flow

Aby nasz salon był elegancki możemy wieszać na ścianach klasyczne reprodukcje ulubionych obrazów. Możemy także, tak jak w przypadku tego zegara, wieszać prawdziwe elementy rodem z umysłów wybitnych malarzy. Taka inspiracja obrazem „Trwałość pamięci” Salvadora Dali jest wyraźnie widoczna w zegarze KARE Design. Dodatkowo naszych gości zaintrygować może umiejscowienie tego zegara – ze względu na swój kształt możemy go ustawić na brzegu stołu lub komody. Ten oryginalny, designerski dodatek znajdzie dla siebie miejsce w każdym salonie. Wymiary to 18 cm x 12 cm x 13 cm.

KARE - sływający zegar

TFA – Lotus

Ten piękny zegar jest świetny potwierdzeniem reguły, że mniej znaczy więcej. Nawiązujący swoim designem do kwiatu lotosu lub dalii świetnie wpasuje się w minimalistyczne wnętrze. Chromowana tarcza nie zasłoni nam ściany, na jasnym tle będą więc widoczne głównie wskazówki i czarne punkty oznaczające pełne godziny, jeżeli zaś powiesimy ten zegar na ciemnym tle zostanie świetnie wyeksponowana jego forma. Średnica tego zegara to 50 cm.

TFA - zegar w kształcie kwiatu lotosu

NeXtime – Vinyl Tap

Doskonały zegar dla salonu miłośnika charakterystycznych trzasków. Jeżeli w salonie jest miejsce na adapter oraz kolekcję płyt winylowych to ten zegar będzie jego wspaniałym zwieńczeniem. Warto zwrócić uwagę na nie mniej ważny od tarczy detal, jakim są jego wskazówki, wiernie przypominające ramię adaptera. Całość wykonana jest z czarnego szkła, zegar wyposażony jest w mechanizm skokowy a jego średnica to 43 cm.

Nextime - zegar w kształcie płyty winylowej

ITD – Droppy

W tym zegarku zastosowano innowacyjne i proekologiczne rozwiązanie, jakim jest zasilanie na wodę. Po wlaniu do zegarka płynu zainstalowane w nim elektrody wykorzystują ruch jonów wody i pozwalają na odmierzanie czasu. Nowoczesna, półprzezroczysta obudowa pozwala nam obserwować poziom wody, możemy się także od razu pochwalić przed znajomymi nowym gadżetem. Sam zegarek kształtem przypomina kroplę wody lub okrągłą manierkę o wymiarach 10,6 cm x 10,4 cm x 9,1 cm.

ITD - zegar zasilany wodą

Jeżeli szukacie więcej ciekawych pomysłów na zegar do salonu koniecznie przejrzycie oferty dostępne poniżej.

Zegary do salonu
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *