Search
Wieszaki na odzież Kare Design

Wieszaki na odzież, w których się zakochasz!

Kare Design to marka, która zachwyca – tworzy cudowne, designerskie produkty do wystroju wnętrz. Dlatego też warto w nią inwestować – wszystkie artykuły są wysokiej jakości, doskonale dopasowane do nowoczesnych wnętrz, a jednocześnie po prostu piękne. Do Twojego przedpokoju z pewnością pasować będą modne wieszaki na odzież właśnie tej marki. Zobacz nasze propozycje!

Wieszaki na odzież w kształcie miasta

Wieszaki na odzież Kare Design

Miasto w twoim domu? I to całe? Czemu nie! Wystarczy postawić na stylowe wieszaki na odzież, zwłaszcza te, dostępne dzięki marce Kare Design. Kare Design Wieszak Skyline II 80779 to pierwszy modny wieszak na odzież, który swoim wyglądem przypomina niesamowite, ażurowe wieżowce. Świetnie sprawdzi się w industrialnych wnętrzach, w których metalowe dodatki są praktycznie obowiązkowe. Wieszak doskonale sprawdzi się sam, jak również i w komplecie z drugim identycznym modelem. Jest świetną dekoracją, ma 6 haczyków na ubrania. Wykonany jest ze stali malowanej proszkowo.

Kare Design Wieszak Terrace 79664

Drugą ciekawa propozycją jest Kare Design Wieszak Terrace 79664. To drewniany model, który posiada żelazne, malowane proszkowo elementy. Wieszaki na odzież tego rodzaju sprawdzą się zarówno we wnętrzach skandynawskich, jak również i vintage, nowoczesnych czy bardzo minimalistycznych. Świetnie ożywiają każde pomieszczenie, wprowadzają znakomity nastrój. Doskonale wyglądać będą w garderobie, przedpokoju czy hallu. Mają ozdobny motyw, który powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *