Search
Przetwory domowe Kilner Słój na napoje z kranikiem i 4 słoiki z uchem PINK 5l

Wakacyjne szaleństwo – napij się ze słoika!

Lato to czas udanych garden party, ale także po prostu spędzania czasu na dworze czy tarasie. Niestety to także czas, gdy sporo robaków czy owadów fruwa w powietrzu. Jeśli więc nie chcesz, by znalazły się one w Twoim napoju – postaw na funkcjonalne słoiki z zakrętkami. Uchronią one twoje picie przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

Słoik z kranem – idealny dla wielu osób

Przetwory domowe Kilner Słój na napoje z kranikiem i 4 słoiki z uchem PINK 5l

Kilner Słój na napoje z kranikiem i 4 słoiki z uchem PINK 5l to bardzo funkcjonalny, a zarazem prześliczny, duży słój na napoje. Nadaje się do stosowania nawet przez kilka osób. W zestawie znajdziemy przede wszystkim bardzo pojemny, bo aż 5 litrowy słoik z kranikiem oraz 4 dodatkowe słoiczki do picia wraz z uchem. Całość wykonana jest z różowego, ozdobnego szkła. Dzięki temu model jest wyjątkowy i świetnie się prezentuje. Kranik wykonany został z tworzywa sztucznego. Dodatkowo słój zabezpieczony jest klipsem z gumową uszczelką. Nie powinniśmy zalewać tego modelu wrzątkiem.

Idealny model na przyjęcia

Orion Słój z Kranikiem Fresh Różowy 8l

Orion Słój z Kranikiem Fresh Różowy 8l to bardzo ciekawy słoik, w którym możemy pomieścić nawet 8 litrów napoju. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, więc świetnie nadaje się do zabrania np. na plażę czy piknik. Oprócz kraniku, na górze znajdziemy specjalny wkład na lód, który pozwala o każdej porze schłodzić napój. Słoik doskonale sprawdzi się podczas wszystkich przyjęć! Kranik wykonany jest również z tworzywa sztucznego. To stylowy model, który należy myć ręcznie oraz nie możemy zalewać go wrzątkiem.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *