Search
Sofy i kanapy Restyl Leżanka Annika lewa

Szezlong – designerski mebel do twojego salonu!

Szezlongi to najciekawsze meble, które są znakomitą alternatywą dla kanapy. To rodzaj połączonego ze sobą fotela oraz kanapy. Moda na nie rozkwitła głównie w XIX w., kiedy to masa szlachcianek i hrabianek często odpoczywała w ciągu dnia. Szezlongi kojarzą się także z sesjami psychologicznymi z amerykańskich filmów, jednak to mebel, który zdecydowanie powinien znaleźć się w naszym domu.

Szezlong pasujący do Twojego stylu

Nowoczesne, designerskie szezlongi są znakomitym meblem do każdego salonu czy sypialni. Wybór odpowiedniego modelu tak naprawdę zależy od tego, co sami lubimy. Jedni powinni więc postawić na nowocześniejsze szezlongi z palet, inni zaś na modele wykonane z surowego drewna. Oprócz tego, zawsze modnym i klasycznym wyborem będzie szezlong wykonany z naturalnego drewna w połączeniu ze skórą, zagięciami, dużymi guzikami oraz pikowaniem. Wpasowują się one w styl klasyczny, antyczny oraz art deco.

Sofy i kanapy Restyl Leżanka Annika lewa

W przypadku wnętrz o nowoczesnym charakterze, dużo lepszym rozwiązaniem będzie nowoczesny model, który posiada m.in. możliwość regulacji kąta nachylenia. Możemy więc dopasować szezlong do naszego wzrostu, ustawić podłóg czytania książki, oglądania telewizji czy po prostu wypoczynku. Wiele z nich wykonuje się z różnych materiałów – obicie zależy tylko od nas. Jeśli planujemy relaks na szezlongu, dobrze jest postawić na duży i wygodny model, o nowoczesnym designie. Choć może prezentować się dość „kosmicznie” z pewnością posłuży nam przez bardzo długi czas.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *