Search
Czajnik SENCOR SWK 7001

Stylowe czajniki – wybierz swój

Design w domu to nie tylko piękne meble, ale także i odpowiednie akcesoria kuchenne! Warto więc postawić na czajnik – akcesorium niezbędne w przypadku miłośników kawy i herbaty. Choć Ci pierwsi częściej decydują się jednak na zakup ekspresu do kawy, to ci drudzy muszą mieć dobrze zagrzaną wodę, by zaparzyć ulubiony napój. Możemy więc postawić na czajniki elektryczne, które w szybki sposób pomogą nam przygotować ukochaną herbatę!

Bezprzewodowy Russell Hobbs

Russell Hobbs 20193-70 Colours Royal

Pierwszą, ciekawą propozycją jest Czajnik Russell Hobbs 20193-70 Colours Royal. To niewielki model, który jest bardzo kompaktowy, a jednocześnie pozwala zagotować litr wody przy jednym użyciu. Świetnie sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach, a także w czasie podróży. Ma obrotową podstawę, która zapewnia łatwe użytkowanie każdemu – niezależnie od tego, czy bardziej posługujemy się lewą czy prawą ręką. Model posiada też wskaźnik filiżanek wody, ma podświetlany na czerwono włącznik, schowek na przewód oraz wyjmowany filtr. Moc urządzenia to 2200 W.

Piękne wzornictwo w roli głównej

Chińska porcelana? Czemu nie! Postaw na Czajnik SENCOR SWK 7001, czyli uroczy czajnik z przepięknym zdobieniem. Posiada pojemność 0,7 litra oraz kryty element grzejny. Ma również obrotową podstawę i system zabezpieczeń, który chroni m.in. przed włączeniem czajnika, jeśli w środku nie ma wody. Ma również blokadę wieka oraz schowek na przewód zasilający. Moc tego modelu wynosi 1200 W. Model posiada filtr antywapniowy oraz funkcję wyłączenia automatycznego po zdjęciu czajnika z podstawy.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *