Search
Stylowy Budzik BIGBEN My Stella Różowy

Stylowe budziki – ciekawy design i funkcjonalność!

Trzeba skończyć z zasypianiem do pracy lub szkoły! Zamiast wstawać na ostatnią chwilę zainwestuj po prostu w stylowe budziki. Dzięki nim z pewnością zdążysz wszędzie tam, gdzie musisz. Designerskie budziki nie dość, że wspaniale wyglądają to jeszcze są bardzo funkcjonalne. Wiele z nich posiada nie tylko wbudowany zegar, ale też szereg innych funkcji. Zobacz stylowe budziki o designerskiej formie!

Coś dla fanów Gwiezdnych Wojen!

Small Foot Budzik Legler Star Wars R2-D2 9356

Small Foot Budzik Legler Star Wars R2-D2 9356 to stylowy budzik, który z pewnością przypadkie do gustu wszystkim fanom gwiezdnych wojen. Przede wszystkim doskonale wygląda, ale także i wydaje dźwięki niczym prawdziwy robot R2D2. Będzie znakomitym rozwiązaniem, jeśli szukamy dla kogoś prezentu. Model ma wymiary 11 x 7 x 17 cm.

Budzik, który się uśmiecha!

Stylowy Budzik BIGBEN My Stella Różowy

Szukając idealnego, stylowego budzika nie sposób nie zwrócić uwagi na BIGBEN SOUND My Stella Różowy. Model ten ma zachwycający, różowy kolor. Dzięki niemu ani Ty, ani Twoje dziecko nigdy nie zaśpicie do szkoły czy na umówione spotkanie. Co ciekawe, budzik posiada funkcję projektora, dzięki czemu można wyświetlać np. gwiazdki czy inne dostępne tła. Oprócz tego – model ma wbudowany mikrofon, który pozwala nagrywać własne wiaodmości głosowe. Dzięki temu budzik stanie się prawdziwym przyjacielem każdego dziecka! Model posiada również LEDowy wyświetlacz oraz wbudowane radio i odtwarzacz. Szukasz idealnego budzika dla siebie lub kogoś z rodziny? Zobacz stylowe propozycje dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/budziki/2.html
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *