Search
Szklarnie ogrodowe Propagator elektryczny Super 7 Garland

Stylowa uprawa roślin w twoim domu – postaw na mini szklarnie!

Kto z nas nie chciałby mieć w domu własnej uprawy? Np. ziół czy drobnych warzyw lub owoców? To możliwe nawet wtedy, gdy nie mamy ogródka, ani nawet tarasu. Jak to zrobić? Przede wszystkim musimy zainwestować w designerskie mini szklarnie, za pomocą których będziemy mogli z powodzeniem uprawiać wszystko, co chcemy nawet na naszym parapecie!

Uprawa roślin? Czemu nie!

Szklarnie ogrodowe Propagator elektryczny Super 7 Garland

Propagator elektryczny Super 7 Garland to specjalny propagator, którego zadaniem jest zapewnienie roślinom warunków idealnych do rozwoju i wzrostu. Przede wszystkim model jest elektryczny oraz został wyposażony w specjalne mini wentylatory, które zapewniają roślinom warunki idealne. Przede wszystkim model ten pozwala na przygotowanie oraz uprawę nawet do 7 odmian roślin bezpośrednio w tym jednym urządzeniu. Kompost utrzymywany jest w temperaturze 8 st.

Mała szklarnia na pomidory

Gamm mini szklarnia ST222 101481

Gamm mini szklarnia ST to cudowna, a zarazem bardzo ciekawa aluminiowa szklarnia, która została wykonana z aluminium w połączeniu z płytami poliwęglanowymi. Świetnie nadaje się jako domowy rozsadnik, ale także i jako inspekt lub najprawdziwsza w świecie mini szklarnia, którą możemy umieścić np. na okiennym parapecie. Przede wszystkim model ten jest całkowicie bezpieczny, a także i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Jest również wytrzymały na wszelkie uderzenia. Ma bardzo lekką konstrukcję oraz kompaktowe wymiary, które pozwalają na szybki montaż i demontaż, a także oszczędza to miejsce na parapecie. Model ten posiada wymiary 100 cm x 60 cm x 40 cm. Sprawdź także inne mini szklarnie na Okazje.info.

 

Jeśli poza dobrze urządzonym domem, marzysz o ogrodzie polecamy Ci zaprzyjaźnioną stronę DesignerskiOgrod.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *