Search
Pościel Mariall Design Pościel dwustronna z bawełny syntetycznej PME-16 Mariall

Stylowa pościel do twojej sypialni

W każdej sypialni powinna znaleźć się idealna pościel, która sprawi, że szybciej i przyjemniej zaśniemy. Warto jest postawić na modele, które wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów. Doskonałe są pościele bawełniane, które są delikatne w dotyku, świetnie się układają i zapewniają przyjemne uczucie podczas przytulania do snu. Nie ma nic przyjemniejszego wieczorem, niż wskoczyć w uroczą, ciepłą pościel!

Czas na design!

Pościel Mariall Design Pościel dwustronna z bawełny syntetycznej PME-16 Mariall

Istnieją pościele, które można określić mianem nudnych – są gładkie, albo w pospolite wzorki, które znamy całe życie. Doskonałym wyborem są więc pościele w ciekawe, designerskie wzory. Tutaj królują ostatnio pościele z nadrukami 3D, które są bardzo ozdobne i wyraziste. Jednocześnie można na nich umieścić dosłownie wszystko – wizerunki zwierząt, miejsc czy flory! Oprócz tego popularnością cieszą się bardzo designerskie pościele z napisami: często mogą one wyznaczać stronę, na której mamy leżeć, podpis do kogo ona należy lub jakieś stylowe sentencje.

Jaką pościel wybrać?

Ponieważ sen jest dobry – warto spać w pięknej pościeli! Najbardziej komfortowym modelem są pościele wykonywane z jedwabiu. Są nieco śliskie, a przy tym naprawdę delikatne i komfortowe. Nieco mniej tylko słabsze jakościowo są pościele bawełniane, które doskonale prezentują się razem z satyną bawełnianą. Można też wybrać pościel cieńszą, która może być prana nawet w temperaturze 60 st. Świetnie trzyma kolor, wykonana jest z naturalnych włókien. Świetną opcją jest pościel z kory – to dość old schoolowe rozwiązanie, jednak może niektórzy lubią spać w nieco szorstkiej pościeli.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *