Search

Modne chlebaki w stylu vintage

Kiedyś chlebaki można było spotkać w każdym polskim domu. W pewnym momencie zniknęły z pola widzenia – jednak teraz na nowo stały się czymś pożądanym. Nie mowa tutaj o zwykłych, drewnianych koszach na pieczywo, tylko o stylowych, metalowych i naprawdę designerskich chlebakach w stylu vintage. W swojej ofercie posiada je coraz więcej producentów. Chlebaki wykonane ze stali nierdzewnej są bardzo wytrzymałe, a modele lakierowane do tego modne. Razem z zaprzyjaźnioną stroną dreamkitchen.pl prezentujemy propozycje najciekawszych modeli, jakie znajdziesz w internecie.

Mondex NIEBIESKI 98810

To ciekawa propozycja do stylowej kuchni. Wykonany został z emaliowanej, błękitnej stali w połączeniu z wierzchem z deski bambusowej. Można na niej także swobodnie kroić, dlatego sprawdzi się nie tylko, jako pojemnik na morzu. Znakomity model w stylu vintage utrzymany jest w pastelowej kolorystyce, a z przodu posiada napis „Kitchen Collection”. Świetnie nadaje się do codziennego użytkowania i posiada wymiary 32,5 x 21 x 11,5 cm.

designerskie chlebaki

Zobacz na Okazje.info

Tadar Chlebak metalowy SALVADOR BLACK MAT

Drugą propozycją jest czarny i bardzo stylowy chlebak utrzymany w retro stylistyce. Posiada zamykaną pokrywę, dzięki której Twoje pieczywo na długo pozostanie świeże. Model jest bardzo praktyczny i świetnie się prezentuje, a wykonany został z wysokiej jakości stali węglowej. Posiada wymiary 42,5 x 23 x 16,5 cm. Dodatkowo z przodu znajduje się prosty, cienki uchwyt, który umożliwia swobodne otworzenie pokrywy chlebaka.

designerski chlebak Tadar

Chlebak znajdziesz tutaj

Tadar Chlebak metalowy VINTAGE PINK

Tadar Chlebak metalowy to bardzo ciekawy model, który znakomicie nadaje się do przechowywania pieczywa. Z przodu posiada ozdobny napis „Bread”. Ma retro stylistykę i półokrągłą pokrywkę. Dostępny jest w pastelowym, różowym kolorze. Ten przepiękny produkt wykonany został z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wymiary chlebaka to 44 x 22 x 21 cm. Model ten nastawiony jest na codzienne użytkowanie i świetnie wygląda.

designerski chlebak Tadar różowy

Zobacz na Okazje.info
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *