Search
Lustra LaForma :: Lustro VOLT 49x49

Lustra, w których się zakochasz – wybierz design!

Stylowe lampy, modne krzesła i fotele, designerskie taborety czy stoliki – wiadomo, wszystko to tworzy niezwykłą aurę w mieszkaniu. Ale nie tylko – liczą się również dodatki. I tak oto przychodzi pora na lustra, która doskonale, optycznie powiększają mieszkanie, sprawiając, że zyskuje ono na przestrzeni. Dodatkowo są formami użytkowymi, pięknie się prezentują i znajdą swoje miejsce w praktycznie każdym wnętrzu.

Nowoczesny design i ciekawy kształt

LaForma Lustro VOLT AA0245M01 to bardzo ciekawy model, który sprawi, że każde wyjście z domu odtąd będzie przyjemnością. Wszystko dlatego, że z radością będziesz spoglądać w to arcyciekawe lustro! Umieść je np. w przedpokoju, a dzięki temu zawsze będziesz mógł spojrzeć na to, jak wyglądasz. To designerski i ciekawy model – odkryj LaForma Lustro VOLT AA0245M01.

Lustra LaForma :: Lustro VOLT 49x49

Tak się składa, że lustro to ma naprawdę ciekawy design. Posiada szeroką, wyglądającą na drewnianą ramę. Całość ozdobiona jest efektowną typografią z nazwami miejsc – i to całkiem nietypowymi. Cała rama pokryta jest nazwami miejsc, które warte są uwagi, jeśli wybierzemy się w podróż po Stanach Zjednoczonych. LaForma Lustro VOLT AA0245M01 znakomicie przywiedzie na myśl zagraniczne wojaże, a jednocześnie pozwoli Ci sprawdzić wygląd, czy poprawić fryzurę. Oprócz tego – model doskonale komponować się będzie ze stylowymi i designerskimi wieszakami ściennymi tej samej marki.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *