Search
Studio Italia Design - lampa sufitowa w kształcie chmury

Z głową w lampach a może w chmurach?

Gdy przytłacza nas codzienna rzeczywistość i nie sposób się od niej oderwać proponujemy jedno – położyć się na wygodnej kanapie i zapatrzeć w chmury. Nasze własne, prywatne, domowe chmury. Niektórzy producenci postanowili wprowadzić kawałek nieba do naszych mieszkań pod pretekstem oświetlenia w formie lamp sufitowych, najciekawsze propozycje prezentujemy poniżej. Jeżeli pragniecie swojego prywatnego kawałka nieba poszukajcie swojej wymarzonej lampy sufitowej.

Studio Italia Design – lampa wisząca Nuvola

Niezwykle realistyczna lampa w kształcie chmury, wykonana z akrylowej watoliny. Taka lampa na tle błękitnego sufitu pozwoli nam się w pełni zrelaksować i poczuć jak na łonie natury. Rozkładające się po tworzywie światło doskonale oddaje wrażenie prawdziwego słońca, przebijającego się przez pojedynczą chmurkę. Co więcej, większe modele (lampa dostępna jest bowiem w czterech różnych rozmiarach) wyposażone są w odpowiedni mechanizm, który porusza naszą chmurą tak, aby wydawało się że rośnie i się zmniejsza, jednym słowem – żyje. Ten niezwykły gadżet jest absolutny „must have” do każdego designerskiego salonu.

Studio Italia Design - lampa sufitowa w kształcie chmury

MANTRA – lampa wisząca EOS

Wyposażona w cztery standardowe gwinty E27 lampa z serii „EOS” również doskonale przypomina chmurę. Mleczny klosz da nam mocne, ale nie zbyt ostre światło, dzięki czemu z przyjemnością będziemy mogli się na chwilę zapomnieć i odpłynąć, patrząc na naszą własną chmurkę. Długość lampy liczona od sufitu waha się od 30 do 150 cm, klosz w kształcie chmury ma natomiast wymiary 49,9 cm x 48,6 cm.

Mantra - lampa wisząca EOS

Pa Design – lampa L-Nuage

Lampa zrobiona została z materiału o nazwie Tyvek, tworzywa wykonanego z polietylenu, który opracowała firma DuPont. Dzięki temu klosz naszej lampy będziemy mogli z łatwością wyczyścić, a sam materiał na wiele lat zachowa kolor i nie odbarwi się na żółto. Sam materiał jest również bardzo gęsty i mocny, nie uszkodzi się więc zbyt łatwo w czasie przenoszenia lub czyszczenia lampy.

Pa Design - lampa wiszące Nuage L
Jeden komentarz na temat “Z głową w lampach a może w chmurach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *