Search
A di Alessi - stojak na nić dentystyczną

Gadżety do łazienki z przymrużeniem oka

Łazienka, jak każde inne pomieszczenie w naszym domu, w zależności od aranżacji i naszych pomysłów może zamienić się w zupełnie inny świat. Jeżeli lubimy zabawne i kolorowe gadżety z przymrużeniem oka, możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów jak wprowadzić trochę humoru do naszej łazienki. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów.

A di Alessi – Otto – stojak na nić dentystyczną

Taki stojak na nić dentystyczną wywoła u nas uśmiech każdego ranka. Stojak ma kształt sympatycznego ludzika, który w wyciągniętej dłoni podaje nam końcówkę nici dentystycznej. Ten wykonany z tworzyw sztucznych stojak o wymiarach 5,5 cm x 7 cm x 4,5 cm dostępny jest na rynku w różnych wariantach kolorystycznych (błękitny, niebieski, czerwony oraz różowy). Dodatkowo z tej samej serii możemy również nabyć inne ludziki, które będą naszymi zakrętkami na pastę do zębów lub osłonkami na główkę szczoteczki.

A di Alessi - stojak na nić dentystyczną

La Chaise Longue – radio „Yellow Submarine”

Takiego radio nie powstydzi się żaden prawdziwy fan The Beatles. Ta zasilana bateriami żółta łódź podwodna może towarzyszyć nam w każdej kąpieli, ponieważ jest całkowicie wodoodporna. Doskonały gadżet, który zachwyci tych dużych i tych małych – dorośli mogą cieszyć się ulubioną muzyką i zrelaksować, dzieci natomiast mają doskonałą zabawkę, która uatrakcyjni czas spędzony w wannie.

La Chaise Longue - radio łazienkowe - żółta łódź podwodna

 4home – radio do łazienki „Kurek”

Kolejne prezentowane przez nas radio do łazienki świetnie wtopi się w kabinę prysznicową lub baterię przy wannie. Ten wodoodporny gadżet do złudzenia przypominający kurek możemy zamontować na ścianie przy pomocy przyssawki. Doskonale pełni on swoją funkcję – przekręcając kurek włączamy radio. Mamy możliwość strojenia oraz dopasowania głośności a także odbierania stacji na częstotliwościach AM oraz FM. Wymiary tego radia to 12 cm x 12 cm x 11 cm.

4home - radio łazienkowe w kształcie kurka
Jeden komentarz na temat “Gadżety do łazienki z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *