Search
Pudełka design by Impresje24 Torba plażowa, kosz na pranie, kremowo-granatowy. (54429399) (1410)

Funkcjonalne kosze na pranie – postaw na nie!

Robiąc pranie, warto mieć pod ręką kosz. Przełożymy do niego rzeczy, które są już czyste i wymagają od nas tylko powieszenia na sznurku. Są bardzo funkcjonalne i wygodne. Dzięki nim szybko rozwiesisz pranie i będziesz mógł zająć się innymi rzeczami. Oprócz tego kosz na pranie, sprawdzi się także w łazience, gdzie będziemy mogli wrzucać do niego brudną odzież i bieliznę. Znajdź swój idealny model i kup kosz!

Wygodny i przenośny model

Kosz na Pranie B01N8OS16A

Kosz na Pranie B01N8OS16A to duży i poręczny produkt, który pozwala na schowanie do niego prania, nawet mokrego, które dopiero co wyjęliśmy z pralki. Możemy przy jego użyciu przenieść bieliznę czy odzież w dowolne miejsce, w którym ma ono być rozwieszone. Dodatkowo w koszu możemy do woli przechowywać ubrania, które dopiero co będą miały być przeznaczone do czyszczenia. Model ma także uchwyty po bokach, co pozwala na łatwe przenoszenie. Pojemność tego kosza to 42 litry. Ten i inne kosze znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

Płócienna torba z podszewką

Pudełka design by Impresje24 Torba plażowa, kosz na pranie, kremowo-granatowy. (54429399) (1410)

Impresje24 kosz na pranie 54429399 to bardzo ciekawa torba, która sprawdzi się w łazienkach urządzonych w marynistycznym stylu. Przede wszystkim świetnie nadaje do przenoszenia bielizny z miejsca na miejsce. Może więc służyć jako ciekawy i bardzo funkcjonalny kosz na pranie, ale także i stanowić znakomitą ozdobę każdej łazienki urządzonej w stylu marynistycznym. Sprawdzi się nawet jako worek na dziecięce zabawki. Rączki wykonane są z plecionego, bawełnianego sznurka. Wysokość modelu to 60 cm, materiał, z którego został zaś wykonany to poliester.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *