Search
Gazetniki Metalowy gazetnik NEWS, stojak na gazety, ZELLER

Funkcjonalne i designerskie – czas na gazetniki!

Gazetniki to funkcjonalne, choć nieco zapomniane elementy naszych salonów czy łazienek. Kiedyś znajdowały się praktycznie w każdym domu – dziś większości wydaje sę, że to bardziej PRL-owski, zapomniany element wystroju. A jednak! Niektórzy designerzy zadbali oto, by stojak na gazety nie dość, że wyglądał nowocześnie, to jeszcze na tyle ciekawie, by być osobną ozdobą każdego pomieszczenia!

Zeller Gazetnik News

Gazetniki Metalowy gazetnik NEWS, stojak na gazety, ZELLER

Zeller Gazetnik News to bardzo designerski i ciekawy pojemnik, który przede wszystkim służy do przechowywania każdego rodzaju gazet, czasopism czy kwartalników. Świetnie utrzymuje ład i porządek w każdej łazience czy salonie. Wykonany jest z białego metalu, dzięki czemu pasuje do wnętrz o różnym stylu, w tym także skandynawskim. Znakomicie sprawdzi się w domu czy biurze. Jest bardzo starannie wykonany, estetyczny i świetnie nadaje się także na prezent.

Zeller Gazetnik Nordic

Zeller Gazetnik Nordic B01D9X074S

Druga propozycją jest Zeller Gazetnik Nordic. To ciekawy designerski uchwyt, który można zamontować np. w łazience. Świetnie nadaje się do przechowywania gazet i czasopism, a jednocześnie przy tym posiada dwie przegrody, które pozwalają na segregację. Jest estetycznie wykonany, nawiązuje nieco do stylu skandynawskiego.

Meble Glamour Gazetnik Magaz

Meble Glamour Gazetnik Magaz biały / natural 8238

Meble Glamour Gazetnik Magaz to ciekawy, drewniany gazetnik, który świetnie sprawdzi się nie tylko z powodu gazet, ale również i książek. Posiada również uchwyt, dzięki któremu można przenosić go z miejsca na miejsce. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Sprawdź tą oraz inne propozycje na Okazje.info.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *