Search
Zmiotka i szufelka stołowa Pico Bello czarna 5051526 Koziol

Designerskie akcesoria do Twojej kuchni – sprawdź!

Stylowe, śmieszne, designerskie – niektóre kuchenne gadżety właśnie takie są! Warto w nie zainwestować, jeśli chcemy przełamać nudę lub sztampowe wzory. Zamiast wybierać kolejne, identyczne gadżety – rozwesel swoją kuchnię ciekawymi dodatkami, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Zobacz nasze propozycje modnych akcesoriów kuchennych!

Niech zamuczy krowa!

Balvi Zestaw przyborów kuchennych w ceramicznym pojemniku Moo

Normalny stojak na drewniane łyżki? Nie! Zamiast tego postaw na Balvi Zestaw przyborów kuchennych w ceramicznym pojemniku Moo. To produkt barcelońskiej firmy, która założona została już w 1963 roku. Przede wszystkim gwarantuje doskonałej jakości akcesoria, nie tylko kuchenne. Sam Balvi Zestaw przyborów kuchennych w ceramicznym pojemniku Moo to produkt, który bez wątpienia przyciąga uwagę. Jest wygodny, stylowy i poręczny. Wykonany został z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. W komplecie znajdziemy pojemnik, marker oraz drewnianą łyżkę i widelec.

Szczyp, szczyp truskawki!

Koziol Szczypce do szypułek Bea 3730011

Truskawki to wspaniałe owoce, pełne witamin, które niestety posiadają szypułki. Wyciąganie ich sprawia niektórym problem. Jednak teraz możesz postawić na małe designerskie Koziol Szczypce do szypułek Bea 3730011. Służą one do sprawnego i szybkiego zrywania szypułek w całości. Dzięki temu truskawka od razu nadaje się do zjedzenia!

Sprzątnij brudy ze stołu

Zmiotka i szufelka stołowa Pico Bello czarna 5051526 Koziol

Koziol Zmiotka i szufelka stołowa 5051526 to niezwykle ciekawa zmiotka, która pozwala zachować czystość na stole niezależnie od sytuacji. Zamiast zrzucać okruchy na ziemię (o, zgrozo!) – zmieć je na szufelkę i wyrzuć do śmieci. Dodatkowo zmiotka ma kształt uroczego, małego pieska.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *