Search
Kosze łazienkowe Wenko Kosz na pranie Duo Sylt

Brudy zawsze pod kontrolą!

Robienie prania nie jest przyjemnością dla każdego – niektórzy nienawidzą przebierania w stercie brudnej odzieży. Dobrym rozwiązaniem jest więc zainwestowanie w pojemniki na pranie. Stylowe modele pozwolą nam chociażby od razu posegregować odzież na jasną i ciemną, czy zebrać wszystko z różnych pokoi do jednego pojemnika. Dzięki temu będziesz musiał mniej namyśleć się nad robieniem prania!

Postaw na podział prania!

Kosze łazienkowe Wenko Kosz na pranie Duo Sylt

Wenko Kosz na pranie Duo Sylt 62003100 to stylowy kosz w kształcie prostokątnego pojemnika. Można w nim bezpośrednio posegregować odzież na ciemną i jasną, dzięki temu, że posiada dwie komory, które są oddzielone pokrywą. Wykonany został z bardzo odpornego materiału, któremu nie straszne żadne rozdarcia. Model ten wykonany jest z poliestru, w pełni wodoodpornego. Pokrywa chroni odzież przed zakurzeniem, a dodatkowo posiada specjalne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie kosza. Pojemnik nie zajmuje wiele miejsca, a dodatkowo posiada bardzo atrakcyjne, marynistyczne zdobienia!

Nie tylko materiałowy!

Kosz na brudną bieliznę CEV

Kosz na brudną bieliznę CEV to bardzo stylowy model, którego konstrukcja jest w pełni drewniana. Dwa worki – Lights i Darks umożliwiają podzielenie całej bielizny i odzieży na dwa osobne prania. Model przypomina koszyk, którego objętość to 70 litrów! Kosz jest bardzo praktyczny, a przy tym świetnie wygląda. Sprawdzi się w każdej łazience, a jego wymiary to 50 x 45 x 65 cm. Sprawdź ten model na Okazje.info lub zobacz inne ciekawe propozycje koszy łazienkowych, dostępnych tutaj!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *